Sąskaitų (kvitų) gavimas elektroniniu paštu

Tėvai (globėjai) sistemoje svietimas.vilnius.lt vienoje vietoje gali matyti savo vaikų, lankančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas, mokėjimus; savo vaikų, lankančių neformalaus ugdymo įstaigas (būrelius) mokėjimus; valdyti sutikimus dėl kvitų (sąskaitų) gavimo el. paštu.

Prisijungus prie sistemos, viršuje, dešinėje pusėje reikia paspausti ant savo vartotojo pavadinimo (1) ir pasirinkti „Sąskaitos“ (2).

Atsivėrusiame lange (Pav. 2) pasirinkus periodą (3), galima peržiūrėti visų sąskaitų ir mokėjimų duomenis, matyti bei atnaujinti sutikimų informaciją (4).

Pav. 2

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 4 d. sprendimas Nr. 1-305 „Dėl mokesčio už vaiko Išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašo tvirtinimo ir vienos dienos vaiko maitinimo normos nustatymo“

Mokesčio už vaiko išlaikymą darželyje tvarka 2022-07-01