Šviečiamosios gyvulininkystės programa

Mūsų darželis atrinktas dalyvauti 2024 m. Šviečiamosios gyvulininkystės programoje!
Programoje dalyvaus mūsų įstaigos priešmokyklinio ugdymo “Aštuonkojų” grupės ugdytiniai. Dalyvaujant programoje ugdytiniai plės žinias apie ūkį ir gamtos darną, keliaus į edukacinę išvyką, atliks įvairias veiklas ir žaidimus.
Mažieji Programos dalyviai bus aprūpinti užduočių ir spalvinimo knygelėmis, metodine medžiaga, dalyvaus interaktyviame žaidime.

Kas gyvena ūkyje?

2024 m. balandžio mėn. mokytojos organizavo įvairias veiklas, kurių metu vaikai aiškinosi apie ūkį, susipažino su karvute „Margute“ bei analizavo, kada ir kaip reikia pamelžti karvutę. Labiausiai ugdytiniams patiko patyriminės veiklos, kurių metu vaikai iš pienelio gamino varškę, ją ragavo, aiškinosi, ką dar galėtume pagaminti iš pieno. Taip pat vaikučiai kartu su mokytoja organizavo piešinių parodą bei grupės STEAM projektinį darbą „Naminių gyvūnų ferma“