Pedagogai

Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų sąrašas

Darbuotojo pavardė, vardas

Pareigos

Aleksiejūnienė Dalė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja 

Astrauskienė Rita

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Balnytė Ilona

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Bareikytė Ignota

Plaukimo instruktorė

Barzinskienė Judita

Meninio ugdymo mokytoja

Blažienė Gražina

Fizinio ugdymo mokytoja

Budrytė-Diržienė Jurgita

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Butrimavičienė Aušra

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Bužavienė Eglė

Logopedė

Čaplikaitė Aldona

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Grušas Žilvinas

Fizinio ugdymo mokytojas

Ignatavičienė Stanislava

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Jančiūrienė Janė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja 

Juodelienė Lida

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Kavaliauskienė Jūratė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Kazėnienė Gintarė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Kiaulevičienė Aušra

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Kriščiūnaitė Jūratė

Psichologė

Kubiliūtė Kotryna

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Laimikienė Dovilė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja;

socialinė pedagogė

Lankelytė Raimonda

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Laurinavičiūtė Šarlotė Barbora

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Lisauskienė Nijolė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Meilūnienė Galina

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Moskvičiovienė Laimutė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Nastaravičienė Ona

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Navickienė Sandra

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Paškonienė Janina

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Peciukonienė Rimantė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Petiul Luiza

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Rimkienė Jovita

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Samaitė Indrė

Logopedė

Sokaitė-Michailovienė Gintarė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Sprindienė Vida

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Suchotskytė Gustė

Psichologo asistentė

Šadauskienė Rasa

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Tumėnaitė-Lasienė Daiva

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Varnelytė Eglė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Žemeikienė Deimantė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja