Dalyvaujame respublikiniuose renginiuose

Didžiuojamės mūsų ugdytiniais ir pedagogais!

Priešmokyklinio ugdymo ,,Kriauklyčių” grupės ugdytiniai kartu su pedagogais dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte ,,Tegul sukasi lietuvių liaudies rateliai” ir parengė lietuvių liaudies šokį ,,Kalvelis”.

Ikimokyklinio ugdymo ,,Pingvinų” grupės ugdytiniai kartu su pedagogais sudalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus etnokultūriniame festivalyje ,,Čiulba paukšteliai – dainuoja vaikeliai”.

Nuoširdžiai dėkojame meninio ugdymo mokytojai Juditai Barzinskienei, “Pingvinų” grupės mokytojoms Aušrai Butrimavičienei bei Nijolei Lisauskienei, kurios su mažaisiais sukūrė nuostabią muzikinę instrumentinę pasaką apie paukščius ,,Miško pasaka”, “Kriauklyčių” grupės mokytojai Dovilei Laimikienei ir logopedei Indrei Samaitei už pasirodymo rengimą.