Kuriame ryšį su gamta ir savimi

2024 metų birželio 27 dieną mūsų įstaigos pedagogai vyko į edukacinę-pažintinę išvyką, kurios metu aplankė Levandų ūkį. Edukacijos metu susipažinome su levandų auginimu, jų rūšimis, panaudojimo būdais. Šalia jaukiai įkurto namelio degustavome levandų arbatas, paragavome levandų sausainių, pyrago, limonado. Levandų ūkio įkūrėja plačiai pristatė levandų naudą, uostėme levandų eterinį aliejų, gaivinome kūną levandų hidrolatais. Edukacijos metu taip pat aptarėme, kaip galėtume žaismingais būdais supažindinti vaikus su šiuo augalu, jo savybėmis.

Kitas mūsų edukacinės išvykos objektas – Maišiagalos dvaras. Trumpam stabtelėjome apžiūrėti dvaro sodą, apžiūrėjome ten augančius augalus, susipažinome ir išbandėme interaktyvų žaidimą „Gamtos lobių medžioklė“! Kelionės pabaigoje pedagogai rinkosi į pikniką, pasidžiaugė išvykos įspūdžiais. Ši kelionė dar labiau sustiprino mūsų darbuotojų bendruomeniškumą, leido pagilinti žinias, ieškoti ryšio su gamta ir savimi.