Meninis vaikų vasaros gamtos pleneras

Mažieji gamtos tyrinėtojai apžiūrėję darželio augalus, pasidžiaugė spalvinga aplinka bei ėmėsi meninės veiklos lauke – dalyvavo vasaros gamtos plenere. Mažieji piešė ant ilgo popieriaus lapo lauko aplinkoje įvairias gėles ir viską, ką mato aplink. Kiek džiaugsmo ir pasididžiavimo pajautė kiekvienas! Skirtingos spalvos popieriaus lape, paliko vis kitokį spalvingą pėdsaką, žadino ugdytinių norą tyrinėti bei eksperimentuoti dailės priemonėmis, veikti, kurti, mėgautis kūrybiniu procesu gamtoje! Dėkojame mokytojoms G. Sokaitei-Michailovienei ir R. Peciukonienei už šaunią iniciatyvą!

Meninis vasaros gamtos pleneras organizuojamas, įgyvendinant Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Gamtos detektyvai: tyrinėk, stebėk, atrask“, finansuojamą iš Vilniaus miesto savivaldybės lėšų.