Ankstyvojo amžiaus skaitymo projektas “Mano kelionė į knygų šalį”!

Visą mėnesį “Ančiukų” grupės ugdytiniai dalyvavo įvairiose veiklose ir galiausiai kartu su tėveliais dalyvavo kūrybinėje veikloje “Pasakų herojų ir skambančių raidžių šalis”. Vaikučiai, tėveliai ir pedagogai pavirtę pasakų personažais vaidino pasaką be galo, žiūrėjo filmuką, kurį įgarsino patys vaikai- dalinosi įspūdžiais, kokios veiklos projekto eigoje buvo smagiausios, kokios knygelės labiausiai įsiminė. Visi taip pat atliko kūrybines užduotis: gelbėjo pasiklydusius pasakų veikėjus, pasiskirstę komandomis: virė raidžių arbatą mamoms, gamino ledus tėčiams, maitino išalkusį ryklį, kūrė raidžių ornamentus.
Džiaugiamės, kad veikloje netrūko smagios nuotaikos ir labai dėkojame mokytojoms Gintarei ir Eglei bei logopedei Eglei už nuostabų projekto įgyvendinimą.