Gamtos pasaulio atradimai!

„Ančiukų“ ir „Ruoniukų“ grupių ugdytiniai keliavo į žygį su gamtininku Selemonu Paltanavičiumi! Vaikai su dideliu susidomėjimu klausėsi gamtininko pasakojimų apie įvairius augalus, vabzdžius ir paukščius. Įdomiausia vaikams žygio metu buvo iš arčiau apžiūrėti įvairius šliužus, vabalus, neregėtus augalus. Sraigės, sliekai, vabalai – viskas vaikams labai įdomu! Gerb. Selemonas apie gamtą vaikams papasakojo vaikų kalba: įdomiai, žaismingai, sudomindamas vaikus juos supančia aplinka. Džiaugiamės, kad ši edukacija buvo įdomi ne tik vaikams, bet ir pedagogams – visi į darželį grįžo kupini gerų emocijų, neišdildomų įspūdžių

Ši edukacija mūsų ugdytiniams buvo nemokama, įgyvendinant Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Gamtos detektyvai: tyrinėk, stebėk, atrask“, finansuojamą iš Vilniaus miesto savivaldybės lėšų.